Referencie

Referencie niektorých klientov, ktorí využili služby našej autodopravy. Ak ste využili prepravu a chcete nám poslať svoju referenciu, tak tak môžete spraviť v časti KONTAKT.

Ak hľadáte autoprepravu alebo sťahovanie, tak nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0915 850 267, cez email timfar@centrum.sk alebo využiť kontaktný formulár v časti KONTAKT.


p. Peter, Košice

Prepravu Timfar som využil pri preprave manželskej postele z Kiky na Watsonovu ulicu. So službou som bol veľmi spokojný a taktiež aj cena prepravy bola výborná. Môžem len odporúčať.

p. Miloš, Rudník

S p. Timkom spolupracujem už dlhšiu dobu a využívam jeho služby na prepravu rôzneho stavebného materiálu z Košíc, taktiež z Poľova do Rudníka. Najlepšie ceny autoprepravy a taktiež prístup p. Timka zaručujú, že jeho služby využijem aj do budúcna.

p. Elena, Košice KVP

Služby autoprepravy som využila pri preprave gauča z Mobelixu na KVP. Môžem všetkým nakupujúcim doporučiť. Milý prepravca a najlepšia cena prepravy v Košiciach.

p. Oľga, Košice Furča

Autodopravu Timfar som využila na prepravu práčky z Okay Elektro do bytu na Furči. Veľmi ma prekvapila ochota pána Timka, ktorý mi pomohol vyniesť práčku do bytu na 3. poschodie a pomohol aj s montážou práčky.